Loading...
Ota yhteyttä 2017-10-19T12:38:30+00:00

Yhteyshenkilöt

Timo Raaska
Toimitusjohtaja

timo.raaska@qreform.com
+358 500 475 360
Pekka Erkama
Hallituksen puheenjohtaja, johtava konsultti

pekka.erkama@qreform.com
+358 40 554 6843
Jaana Raaska
Johtaja, myynti ja markkinointi

jaana.raaska@qreform.com
+358 40 778 8649
Arto Helovuo
Johtaja, tuotekehitys

arto.helovuo@qreform.com
+358 40 595 5190
Timo Honkavaara
Johtava konsultti

timo.honkavaara@qreform.com
+358 40 546 5346
Pasi Selkama
Teknologiajohtaja

pasi.selkama@qreform.com
+358 50 556 5890
Milla Lindqvist
Head of US Operations

milla.lindqvist@qreform.com
+1 720 579 3583

Qreform Oy

Linnoitustie 4 A
02600 Espoo
Puhelin 010 324 5390

Y-tynnus: 1955017-6

Sähköpostit

Yhteydenotot, tiedustelut:
info@qreform.com

Käyttötuki:
tuki@qreform.com

Laskutusosoite

Ostolaskut verkkolaskuina:
OVT-tunnus:
FI67 1011 3000 2512 22
Operaattori:
Nordea, NDEAFIHH

Sähköpostitse:
ostolaskut@tilitoimistolindgren.fi

Paperilaskut:
Qreform Oy
c/o Tilitoimisto Lindgren
Linnoitustie 4 B (ALTO)
02600 ESPOO

Ota yhteyttä