Yhteyshenkilöt

Timo Raaska
Timo Raaska
Toimitusjohtaja

timo.raaska@qreform.com
+358 500 475 360
Pasi Selkama
Teknologiajohtaja

pasi.selkama@qreform.com
+358 50 556 5890
Jaana Raaska
Jaana Raaska
Johtaja, myynti ja markkinointi

jaana.raaska@qreform.com
+358 40 778 8649
Arto Helovuo
Arto Helovuo
Johtaja, tuotekehitys

arto.helovuo@qreform.com
+358 40 595 5190
Timo Honkavaara
Timo Honkavaara
Johtava konsultti

timo.honkavaara@qreform.com
+358 40 546 5346
Pekka Erkama
Hallituksen puheenjohtaja, johtava konsultti

pekka.erkama@qreform.com
+358 40 554 6843
Milla Lindqvist
Milla Lindqvist
Head of US Operations

milla.lindqvist@qreform.com
+1 720 579 3583

Qreform Oy

Linnoitustie 4 A
02600 Espoo
Puhelin 010 324 5390

Y-tynnus: 1955017-6

Sähköpostit

Yhteydenotot, tiedustelut:
info@qreform.com

Käyttötuki:
tuki@qreform.com

Laskutusosoite

Sahköisten laskujen vastaanotto:
Verkkolaskuosoite: 003719550176

Välittäjätiedot:
Jos verkkolaskujen välittäjänne on operaattori esim. Itella, Basware yms. välittäjätunnus on: 003721291126

Jos verkkolaskujen välittäjänne on pankki esim. Nordea, Osuuspankki yms. välittäjätunnus on: DABAFIHH

Sähköpostitse:
invoice-19550176@kollektor.fi

Paperilaskut:
Qreform Oy
19550176
PL 100
80020 Kollektor Scan

Ota yhteyttä