YHTEYSTIEDOT
Ota yhteyttä. Tehdään yhdessä arjen toiminnasta turvallisempaa ja tuottavampaa.

YHTEYSTIEDOT
Ota yhteyttä. Tehdään yhdessä arjen toiminnasta turvallisempaa ja tuottavampaa.

Yhteyshenkilöt

Timo Raaska
Toimitusjohtaja
timo.raaska@qreform.com
+358 500 475 360

Jaana Raaska
Johtaja, myynti ja markkinointi
jaana.raaska@qreform.com
+358 40 778 8649

Maarit Nyström
Kehityspäällikkö
maarit.nystrom@qreform.com
+358 50 434 3255

Pekka Erkama
Hallituksen puheenjohtaja, johtava konsultti
pekka.erkama@qreform.com
+358 40 554 6843

Pasi Selkama
Teknologiajohtaja
pasi.selkama@qreform.com
+358 50 556 5890

Pipsa Korkeaoja
Asiakkuuspäällikkö
pipsa.korkeaoja@qreform.com
+358 50 558 2692

Timo Honkavaara
Johtava konsultti
timo.honkavaara@qreform.com
+358 40 546 5346

Yhteystiedot

Qreform Oy
Linnoitustie 4 A, 02600 Espoo
Puhelin 010 324 5390

Sähköpostiosoitteet
etunimi.sukunimi@qreform.com

Yhteydenotot, tiedustelut:
info@qreform.com

Asiakas- ja käyttötukipalvelu:
tuki@qreform.com

Laskutustiedot

Sahköisten laskujen vastaanotto:
Verkkolaskuosoite: 003719550176

Välittäjätiedot:
Jos verkkolaskujen välittäjänne on operaattori esim. Itella, Basware yms. välittäjätunnus on: 003721291126

Jos verkkolaskujen välittäjänne on pankki esim. Nordea, Osuuspankki yms. välittäjätunnus on: DABAFIHH

Sähköpostitse:
invoice-19550176@kollektor.fi

Paperilaskut:
Qreform Oy
19550176
PL 100
80020 Kollektor Scan

Yhteystiedot

Qreform Oy
Linnoitustie 4 A, 02600 Espoo
Puhelin 010 324 5390
Sähköpostit

Sähköpostiosoitteet
etunimi.sukunimi@qreform.com

Yhteydenotot, tiedustelut:
info@qreform.com

Asiakas- ja käyttötukipalvelu:
tuki@qreform.com

Laskutustiedot

Sahköisten laskujen vastaanotto:
Verkkolaskuosoite: 003719550176

Välittäjätiedot:
Jos verkkolaskujen välittäjänne on operaattori esim. Itella, Basware yms. välittäjätunnus on: 003721291126

Jos verkkolaskujen välittäjänne on pankki esim. Nordea, Osuuspankki yms. välittäjätunnus on: DABAFIHH

Sähköpostitse:
invoice-19550176@kollektor.fi

Paperilaskut:
Qreform Oy
19550176
PL 100
80020 Kollektor Scan